Bevezető- My public diary

A Czinege Zsolt művészeti gimi 10. osztályos tanulója vagyok. Keresem a helyem, keresem önmagam miközben újabb és újabb emberekkel ismerkedek meg. Mindenkinek szerepe van az életem alakulásában, ha más nem csak csekély mértékben. Azok az emberek, akik megjelennek az életemben, mindig új irányba terelik az utamat. Ők tesznek azzá, aki vagyok. 9.-ben reménytelenül könnyen zúgtam bele a fiúkba, amiből az következett, hogy mindig hülyét csináltam magamból… De ez vagyok én. Közben rengeteg dolog történt velem, és szépen lassan megváltoztam, ahogyan ezt a blogból is nyomon lehet követni. Azt hiszem jó úton járok. És a gimi óta teljesen megváltozott az életem. Mindig történik velem valami, amik szép emlékként (vagy éppen egy életre szóló leckének) marad meg. Talán őrült vagyok, talán eltérek másoktól, de nem érdekel, hogy mit gondolnak rólam. Nem azt teszem, amit mások elvárnak, és nem azon aggódok, hogy most éppen mit pletykálnak rólam. Ezért vagyok boldog :) Talán néha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy szeretném, de a sors mindig új lehetőségeket tár fel, és ez a zűrzavaros élet sosem áll meg :)

A naplót megtalálhatod itt:  My public diary-Blog